Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Warunki dostawy

Koszty i formy dostawy

 

I. Wysyłka.


- Wysyłka realizowana jest od poniedziałku do piątku. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Poczty Polskiej (Pocztex48 oraz Odbiór w Punkcie), RUCH lub dostarczamy do Paczkomatów inPost;
- Przesyłki dostarczamy w dni robocze;
- Czas potrzebny na dostawę liczony jest od momentu wysłania zamówienia z magazynu, do momentu dostarczenia przesyłki pod wskazany adres lub do punktu odbioru zamówienia.

 

1.Odbiór zamówień z kiosków RUCHu (Paczka w RUCHu)

Zamówienie z domipiekno.pl możesz odebrać w jednym z ponad 2000 Kiosków Ruchu.
Za zamówienie odbierane z Kiosku Ruchu możesz zapłacić z góry (karta kredytowa, przelew bankowy, elektroniczny).
 
Ważne:
- czas, w jakim RUCH dostarczy Twoje zamówienie do wybranego przez Ciebie Kiosku Ruchu, to 1-2 dni. Czas ten liczy się od momentu odbioru przez  przewoźnika RUCH przesyłki z Twoim zamówieniem z magazynu merlin.pl
- na odbiór zamówienia z Kiosku Ruchu masz 5 dni. Po tym czasie zamówienie zostanie zwrócone do magazynu domipiekno.pl.
Na wskazany podczas składania zamówienia numer telefonu komórkowego wysyłany jest sms z zaproszeniem po odbiór przesyłki wraz z kodem odbioru.
Ta forma dostawy może być niedostępna w przypadku niektórych produktów lub zamówień dużych objętościowo.

 

2. Dostawa zamówień kurierem 24

Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres (na terenie Polski) przez kuriera DPD.
Przesyłki są doręczane we wszystkie dni robocze w ciągu 24 godzin od dnia wysyłki.
Status doręczenia zamówienia możesz monitorować klikając na numer listu przewozowego, który otrzymasz w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia z magazynu. Z systemu monitoringu zamówienia możesz skorzystać w dniu wysyłki po godzinie 22:00.
Kurier podejmie do 2 prób doręczenia zamówienia. Dla Państwa wygody, w przypadku nieobecności pod adresem podczas próby dostawy, przesyłka może trafić do pobliskiego punktu odbioru firmy kurierskiej. Aby odebrać zamówienie z punktu odbioru firmy kurierskiej, należy okazać ważny i oficjalny dokument tożsamości.

Ważne:
- Czas, w jakim firma kurierska podejmie próbę doręczenia zamówienia na wskazany przez Ciebie adres, to 1 dzień.
- Kurier podejmie do 2 prób doręczenia.
- Na odbiór zamówienia z punktu odbioru firmy kurierskiej masz 7 dni. Po tym czasie zamówienie zostanie zwrócone do magazynu domipiekno.pl.
- Kurier dostarcza zamówienia w dni robocze, od poniedziałku do piątku.
- W przypadku płatności przy odbiorze bardzo prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, jaka potrzebna jest do opłacenia przesyłki.

 

3. Odbiór osobisty z placówki POCZTY POLSKIEJ

Twoje zamówienie możemy dostarczyć do wybranego punktu Poczty Polskiej.
Po doręczeniu przesyłki do placówki otrzymasz SMS-a potwierdzającego. Przesyłkę możesz odebrać osobiście, bądź może to zrobić osoba posiadająca pisemne upoważnienie sporządzone przez adresata i zawierające numer dowodu osobistego.

Ważne:
- Czas, w jakim Poczta dostarczy Twoje zamówienie do wybranego przez Ciebie Urzędu Pocztowego, to 1-2 dni. Czas ten liczy się od momentu odbioru przesyłki z Twoim zamówieniem z magazynu merlin.pl przez przewoźnika,
- na odbiór zamówienia masz 7 dni.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu