Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Płatności

Płatności

Formy płatności


Dokonując zamówienia w domipiekno.pl możesz skorzystać z płatności z góry (przedpłata) lub przy odbiorze (pobranie), w zależności od wybranej formy dostawy.

PŁATNOŚĆ Z GÓRY (PRZEDPŁATA) może być realizowana przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą. Twoje zamówienie zostanie przekazane do realizacji w momencie, gdy otrzymamy potwierdzenie zapłaty.

PŁATNOŚĆ BLIK jest realizowana za pomocą sześciocyfrowego kodu wyświetlanego przez aplikację mobilną banku, który służy do zaakceptowania transakcji.

PŁATNOŚĆ MASTERPASS jest realizowana za pośrednictwem portfela elektronicznego, który można założyć na dowolnym urządzeniu (smartfon, tablet, komputer) bez konieczności używania każdorazowo karty płatnicznej lub danych dotyczących konta.

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (POBRANIE) może być realizowana wyłącznie gotówką. Pamiętaj by mieć równo odliczoną kwotę, ułatwi to realizację dostawy.

PŁATNOŚĆ BONEM TOWAROWYM może być realizowana wyłącznie bonem, który należy wpisać podczas składania zamówienia. W przypadku jeśli bon towarowy jest o niższej wartości niż wartość zamówienia, różnicę tą należy dopłacić. Płacąc za zamówienie można skorzystać tylko z jednego bonu towarowego.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu