Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » O firmie

O firmie

Redvelvet to polska firma, zajmującą się internetową sprzedażą produktów branży FMCG od 2009 roku. Naszymi głównymi atutami są: doświadczenie oraz profesjonalizm. Sprzedawany przez nas asortyment cechuje najwyższa jakość przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen.
 

W trakcie naszej działalności zaufało nam ponad 2 tysiące klientów detalicznych w tym również hurtowych. Naszą działalność charakteryzuje indywidualne podejście do złożonych zagadnień technicznych, solidność wykonania oraz nowoczesny styl pracy.
 

Nasza hurtownia to stabilna firma o szerokiej ofercie, której priorytetem jest uczciwość i dbanie o zadowolenie każdego klienta. Staramy się być najlepszym partnerem w biznesie, dzięki czemu cieszymy się bardzo dobrą opinią na rodzimym rynku. Taka polityka pozwala na stabilny rozwój naszych klientów i nasz.
 

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy, dogodnymi formami płatności i dostawy, a także przyjazną i kompetentną obsługą klienta.
 

Nasi pracownicy świadczą usługi pomocy technicznej wykorzystując posiadane wysokie kwalifikacje. Sprawny proces rozwiązywania problemów gwarantuje klientom szybkie i definitywne rozwiązanie każdego z nich.
 

Mamy nadzieję, że przedstawiona powyżej charakterystyka pozwoli Państwu spojrzeć na naszą firmę jako na rzetelnego i pewnego partnera i stanie się zaproszeniem do współpracy.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu